800x300_amp(1).jpg

Veletrh AMPER – Efektivní způsob, jak jít naproti novým příležitostem a budoucím kontraktům 

Společnost TERINVEST bude v termínu od 18. do 21. března 2014 pořádat na půdě brněnského výstaviště tradiční veletrh AMPER, jednu z největších technických událostí roku u nás. O pozornost návštěvníků veletrhu bude bojovat zhruba 630 vystavovatelů z 20 zemí světa. Návštěvníci se mohou těšit na poslední inovace jak z vysoce specializovaných oborů elektrotechniky, elektroenergetiky, automatizace, či optoniky, tak i širšímu publiku srozumitelných disciplín elektromobility, ICT nebo např. zabezpečovací techniky. Bohatý bude i doprovodný program v podobě seminářů a diskusí, ale také soutěže s názvem ZLATÝ AMPER, při níž budou oceněny nejpřínosnější exponáty veletrhu. Díky projektu Kontakt-Kontrakt poslouží AMPER 2014 i jako platforma pro navázání nových obchodních kontaktů, zatímco iniciativa Job Fair potěší absolventy středních i vysokých škol technického zaměření, kteří usilují o uplatnění v odvětví. 

V největší a nejmodernější hale P brněnského výstaviště se bude prezentovat okolo 250 významných společností spadajících do nomenklaturních oborů elektroenergetika, vodiče a kabely, elektroinstalační technika a inteligentní elektroinstalace, výkonová elektronika a osvětlovací technika. Jako obvykle se představí firmy ABB, PHOENIX CONTACT, WAGO ELEKTRO, GHV Trading, Tritón Pardubice, DCK HOLOUBKOV BOHEMIA, LAPP KABEL a další.

FSB_0465(2).jpg       FSB_0540(2).jpg                              

V hale V se návštěvníci budou moci seznámit s aktuálními příležitostmi a trendy v oborech automatizace, měření a regulace. V hojném počtu zde bude zastoupená technika pro automatizaci, řízení a regulaci, programovatelné automaty (PLC) a jejich příslušenství, mikrosystémy, roboty, automaty a manipulátory, platební a pokladní systémy a jiné. Speciální sekce bude věnována firmám z oblasti zabezpečovací techniky. Novinky představí tradiční český výrobce elektronického zabezpečení budov JABLOTRON, Euroalarm nebo společnosti ASM, Comfis, FLAJZAR, KPZ electronics či TSS Group. Vyšší počet vystavovatelů zaznamenává i sektor informační a komunikační technologie, který letos bude zastupovat zhruba 40 firem, např. Eset, mForce, INTV a další. Tento obor bude mít také bohatý odborný doprovodný program, v rámci kterého lze navštívit např. seminář Podpora rozvoje ICT průmyslu na období 2014 +, který organizuje Czech ICT Alliance, CzechInvest a Česká kosmická kancelář.

Moderní hala F brněnského výstaviště nabídne atraktivní expozice firem z oborů elektronických součástek a modulů, výrobních zařízení a komponentů pro elektroprůmysl a optické a fotonické techniky. Již tradičně se představí např. HARTING, SENO, Komax, FISCHER Elektronic, Thonauer a mnoho dalších. Pro návštěvníky, se zájmem o výrobní zařízení pro elektroprůmysl, budou k dispozici firmy jako např. MP Elektronik Technologie, PBT Rožnov p. R., Amtech nebo EFD Nordson.

Pohyb mezi stovkami stánků v obrovských halách si návštěvníci mohou zpestřit i účastí některého z odborných seminářů, konferencí či se zapojit do dvoudenního mezinárodního setkání Kontakt-Kontrakt a veletrhu pracovních příležitostí JobFair. Témata seminářů se budou dotýkat bezpečnosti v automatizaci, požární bezpečnosti, budoucnosti v energetice a elektronice, perspektiv v automatizaci, ostrovním, hybridním a free grid řešením, modernizaci měst a obcí, inteligentních budov a osvětlení, plošných spojů, elektronických součástek a elektromobility.

FSB_0508.jpg       FSB_0375.jpg

Speciální pozornosti se dostane exponátům přihlášených do soutěže o nejpřínosnější exponát ZLATÝ AMPER.  V současné chvíli je přihlášeno 34 exponátů z 31 vystavujících společností, což znamená nejvyšší dosažený počet v historii soutěže.  Vyhlášení výsledků proběhne na slavnostním večeru v první veletržní den -  ocenění i nominovaní vystavovatelé tak budou mít možnost využít svého úspěchu v době největší koncentrace cílových skupin na veletrhu a dostane se jim i vyšší podpory ze strany pořadatele a mediálních partnerů.

Veletrh AMPER 2014 se koná pod záštitou Hospodářské komory ČR a za aktivní spolupráce desítek mediálních a odborných partnerů a dalších významných institucí.

Více informací naleznete na www.amper.cz. Terinvest, spol s r.o., Bruselská 266/14, 120 00 Praha 2, tel: +420 221 992 144, +420 724 612 057, email: amper@terinvest.com.

Přihlásit se můžete prostřednictvím přihláškové dokumentace zde

katalog_yvstavovatelu_160x80.jpg