Seznam zapojených partnerů

Hlavní organizátor

Regionální hospodářská komora Brno/Enterprise Europe Network
Vystaviste 1 (areál BVV), 648 04, Brno
www.rhkbrno.cz, www.rhkbrno.cz/een

Radek Kopecký
+420 532 194 922

export@rhkbrno.cz
Jana Šindelková
+420 532 194 922
kooperace@rhkbrno.cz
                              
         
Oto Hrdlička
+420 532 194 927
eenbrno@rhkbrno.cz
Magda Drholcová
+420 532 194 932
projekty@rhkbrno.cz
Ivana Dočkalová
+420 532 194 932
prilezitosti@rhkbrno.cz
   

 

Spolupracující partneři

ČESKÁ REPUBLIKA

Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. - EEN
www.arr-nisa.cz
Kontaktní osoba: Dagmar Veselovská, d.veselovska@arr-nisa.cz, +420 488 577 070

AMSP ČR-Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR
www.amsp.cz
Kontaktní osoba: Eva Svobodová, svobodova@amsp.cz, +420 224 223 273

BIC Ostrava - EEN
www.bicova.cz
Kontaktní osoba: Lukáš Gotessman, gottesman@bicova.cz, +420 597 317 386    

BIC Plzeň - EEN
www.bic.cz/een
Kontaktní osoba: Miroslava Skrziszowská, m.skrz@bic.cz, +420 377 205 214   

Centrum pro regionální rozvoj ČR - EEN
www.crr.cz
Kontaktní osoba: Eva Hrubešová, hrubesova@crr.cz, +420 234 006 232

JIC, zájmové sdružení právnických osob - EEN
www.jic.cz
Kontaktní osoba: Adéla Hradilová, hradilova@jic.cz, +420 511 205 354

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje - EEN
www.khkmsk.cz
Kontaktní osoba: Natálie Šitavancová, een@khkmsk.cz, +420 597 479 335

Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje - EEN
www.rrapk.cz
Kontaktní osoba: Lukáš Blažek, lukas.blazek@rrapk.cz, +420 466 053 921

Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje - EEN
www.rra.cz
Kontaktní osoba: Tomáš Tuček, tucek@rra.cz, +420 417 637 452

Technologické centrum AV ČR - EEN
www.tc.cz
Kontaktní osoba: Jiří Janošec, info.een@tc.cz, +420 234 006 136

FRANCIE

Francouzsko-česká obchodní komora (FČOK)
www.ccft-fcok.cz
Kontaktní osoba: Michal Macko,info@ccft-fcok.cz, : +420 224 833 090

Chambre de Commerce et d´Industrie de Région Centre - EEN
www.centre.cci.fr
Kontaktní osoba: Elisabeth Foulatier, Elisabeth.foulatier@centre.cci.fr, : +33 2 38 25 25 43

CHORVATSKO

Zagreb Chamber of Economy - EEN
www.hgk.hr
Kontaktní osoba: Davorka Car,dcar@hgk.hr, +385-1-4606 803

Croatian Chamber of Economy - EEN
www.hgk.hr
Kontaktní osaba: Jelena Ravlic, jravlic@hgk.hr, +385-1-4606 824

INDIE

Indian Merchants´Chamber
www.imcnet.org
Kontaktní osoba: Jitendra Sanghvi, jitendra@imcnet.org, +91 2 222 046 633

ITÁLIE

UNIONCAMERE DEL VENETO-EUROSPORTELLO - EEN
www.eurosportelloveneto.it
Kontaktní osoba: Rossana Colombo, rossana.colombo@eurosportelloveneto.it, +39 0 410 999 415

Unione regionale delle Camere di Commercio dell´Emilia-Romagna - EEN
www.ucer.camcom.it
Kontaktní osoba: Laura Bertella, laura.bertella@rer.camcom.it, +39 051 6377045

KAZACHSTÁN

Kazašsko-Český obchodní  svaz
http://kcbu.kz/cz/
Kontaktní osoba: Amir Dauletbekov, dauletbekov@kcbu.kz, +7 7172 787 941

MAĎARSKO

Hungarian Investment and Trade Agency (Budapest) - EEN
www.hita.hu
Kontaktní osoba: Gabriella Juhász, gabriella.juhasz@hita.hu, +36 304 606 459

Chamber of Commerce and Industry for Györ-Moson-Sopron County (Györ) - EEN
www.gymskik.hu
Kontaktní osoba: Judith Nagy, njudit@gymskik.hu, +36 96 520 219

Chamber of Commerce and Industry of Hajdú-Bihar County - See more at: http://een.ec.europa.eu/about/locations/Hungary/Debrecen/HU150225-07#sthash.LyBmLAT8.dpuf
Chamber of Commerce and Industry of Hajdú-Bihar County - See more at: http://een.ec.europa.eu/about/locations/Hungary/Debrecen/HU150225-07#sthash.LyBmLAT8.dpuf

Chamber of Commerce and Industry of Hajdú-Bihar County - EEN
www.hbkik.hu
Kontaktní osoba: Edina Tóth, toth.edina@hbkik.hu+36 52 500 727

Chamber of Commerce and Industry of Pécs-Baranya - EEN
www.pecsikamara.hu
Kontaktní osoba: Császár Gergely, gcsaszar@pbkik.hu+36 72 507 186

Chamber of Commerce and Industry of Fejér County (Székesfehérvár) - EEN
www.fmkik.hu
Kontaktní osoba: Csilla Buda, csilla.buda@fmkik.hu+36 22 510 316

Zala County Foundation for Enterprise Promotion (ZMVA) - EEN
www.zmva.hu
Kontaktní osoba: Mrs. Zsuzsanna Vékásy, een@zmva.hu, +36 92 31 60 33

NĚMECKO

Bayern Handwerk International - EEN
www.bh-international.de
Kontaktní osoba: Günter Wagner, g.wagner@bh-international.de, +49 1 718 796 530

Handwerk International Baden-Württemberg - EEN
www.handwerk-international.de
Kontaktní osoba: Mr. Michael Rössler, mr@handwerk-international.de, +49 (0)711-1657-525

ZENIT GmbH - EEN
www.zenit.de
Kontaktní osoba: Agnieszka Kaminska ak@zenit.de, +49/208/30004-20

Industrie-und Handelskammer Chemnitz - EEN
www.chemnitz.ihk.de
Kontaktní osoba: Mrs. Nikola Loske, loske@chemnitz.ihk24.de, +49 371 6900-191245

Industrie-und Handelskammer Südlicher Oberrhein - EEN
http://www.suedlicher-oberrhein.ihk.de/international/eu_beratung
Kontaktní osoba: Mrs. Stefanie Blum, stefanie.blum@freiburg.ihk.de, +49 7821 2703 691

Industrie-und Handelskammer Dresden - EEN
www.dresden.ihk.de
Kontaktní osoba: Ms. Sandra Hubener, huebener.sandra@dresden.ihk.de, +49 351 2802-186

RAKOUSKO

Internationalisierungscenter Steiermark - EEN
www.ic-steiermark.eu
Kontaktní osoba: Roswitha Schipfer, roswitha.schipfer@ic-steiermark.at, +43 664 81 79 376

Wirtschaftskammer Oberösterreich - EEN
http://wko.at/ooe/eic
Kontaktní osoba: Mr. Dominik Ortner, dominik.ortner@wkooe.at, +43 (0)5-90909-3452

Wirtschaftskammer Österreich - EEN
http://wko.at/een
Kontaktní osoba: Iris Marlovits, Iris.Marlovits@wko.at, +435 909 004 320

RUSKO

Regionomica LLC (Moscow Entrepreneurs Association)
www.regionomica-moscow.ru
Kontaktní osoba: Andrei Akopov, russia-europe-map@mail.ru, +74 959 113 839

NGO Knowledge and Technologies Fund for Small and Medium Business "Viktoria"
www.fkt-sme.ru
Kontaktní osoba: Mrs. Yulia Kandalova, fond@inok.ru, +7 4012 777 155

SLOVENSKO

Agentúra SOPK pre rozvoj Trenčianskeho regiónu, n.o.
www.tn.sopk.sk
Kontaktní osoba: Martin Plško,
martin.plsko@sopk.sk, +421 326 520 035

Bratislavská regionálna komora SOPK
www.bl.sopk.sk
Kontaktní osoba: Libuša Kollárová, libusa.kollarova@sopk.sk, +421 248 291 247

Slovak Business Agency - EEN
www.een.sk, www.sbagency.sk
Kontaktní osoba: Ol'ga Néméthová, nemethova@nadsme.sk, +421 250 144 513

RPIC Prešov
http://www.rpicpo.sk/
Kontaktní osoba: Lucia Krišová, lucia.krisova@rpicpo.sk, +421 517 560 358

Žilinská regionálna komora SOPK
www.za.sopk.sk
Kontaktní osoba: Róbert Vydra, zahrza@za.scci.sk, +421 417 235 102

BIC Bratislava, spol. s.r.o. - EEN
www.bic.sk

Kontaktní osoba: Štefan Vrátný, vratny@bic.sk, +421 2 5441 7515

SLOVINSKO

Chamber of Commerce and Industry of Štajerska
www.stajerskagz.si
Kontaktní osoba: Aleksandra Podgornik, aleksandra.podgornik@stajerskagz.si, +38 622 208 724

Jožef Stefan Institute
www.tehnologije.ijs.si
Kontaktní osoba: France Podobnik, france.podobnik@ijs.si
, +38 614 773 842

ŠVÉDSKO

Almi Företagspartner Mälardalen AB - EEN
www.enterpriseeurope.se
Kontaktní osoba: Ana Bjelkman, ana.bjelkman@enterpriseeurope.almi.se, +46 19 174 883

THAJSKO

Velvyslanectví Thajského království - Obchodní oddělení
www.thaiembassy.cz/
Kontaktní osoba: Markéta Dvořáková, thaicom@iol.cz, +420 257 32 30 30

TURECKO

Istanbul Chamber of Industry - EEN
http://www.iso.org.tr/en/
Kontaktní osoba: Mehmet Akif Meral, mameral
@iso.org.tr,
+90 212 252 29 00

ABIGEM East Marmara
www.abigemdm.com.tr
Kontaktní osoba: Senay Yildiz, syildiz
@abigemdm.com.tr, +90 262 323 08 56

Ege University - EEN
www.ebiltem.ege.edu.tr
Kontaktní osoba: Husnu Demir, husnu.demir
@ebiltem.ege.edu.tr, +90 232 343 4400-110

USA

The European-American Business Organization, Inc.
www.eabo.biz
Kontaktní osoba: Sven Oehme, info@eabo.biz, +12 129 723 036

VELKÁ BRITÁNIE

Alfran UK
www.alfran.co.uk
Kontaktní osoba: Joanna Lavan, joanna@alfran.co.uk, +44 (0)1 484 667 515

Enterprise Europe Network East of England
www.enterpriseeuropeeast.org.uk
Kontaktní osoba: Mark Hofman, m.hofman@eeneast.org.uk, +44 (0)1 707 398 069

British Chamber of Commerce in the Czech Republic
www.britcham.com